Części wspólne

Willa posiada pięknie zaaranżowaną zabytkową przestrzeń wspólną.

Duża jadalnia z pełnym wyposażeniem pomieści 20 osób. Posiłki można serwować przy jednym wspólnym stole lub kilku mniejszych. Z jadalni wyjście prowadzi bezpośrednio na duży taras, na którym również można zjeść posiłek, podziwiając widok na szczyt Giewontu.
 
Salon muzyczno-kawowy jest z kolei idealnym miejscem na wypicie kawy, przeczytanie gazety czy chwilę relaksu w gronie najbliższych.

W salonie telewizyjnym, wyposażonym w 75-calowy telewizor LCD, można wspólnie obejrzeć mecz lub film degustując na wygodnej kanapie szlachetne trunki. Jest to również doskonałe miejsce do zorganizowania prezentacji i spotkań biznesowych.

Do dyspozycji gości udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię (duża lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna z okapem, dwa piekarniki, naczynia kuchenne) wraz z kompletem talerzy, sztućców i szkła do wykorzystania - w zależności od wariantu wynajmu - przez Państwa kucharza albo obsługę zapewnianą przez willę.

W najniższej kondygnacji rezydencji znajduje się sala fitness oraz pomieszczenie nowoczesnej pralni. Natomiast w przyziemiu, dostępnym z zewnątrz budynku, specjalne pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego jak narty lub rowery.

Na terenie całego obiektu dostępny jest szybki przewodowy i bezprzewodowy Internet.

 
Mastercard and Visa
X
POZNAJ ELŻBIECINE