Części wspólne

Willa dysponuje pięknie zaaranżowaną zabytkową przestrzenią wspólną.

Duża jadalnia z pełnym wyposażeniem pomieści do 20 osób. Posiłki można zaaranżować przy jednym wspólnym lub kilku mniejszych stołach.

W pogodny dzień można wypić kawę, zjeść posiłek albo po prostu spokojnie posiedzieć sobie na dużym tarasie z widokiem na ogród i szczyt Giewontu, na który wyjście prowadzi bezpośrednio z jadalni.

Salon muzyczno-kawowy będzie idealnym miejscem na wypicie porannej albo popołudniowej kawy, przeczytanie gazety i porozmawianie z przyjaciółmi lub współpracownikami.

W salonie telewizyjnym, wyposażonym w 75 calowy telewizor LCD, można wspólnie obejrzeć mecz lub ciekawy film popijając na wygodnej kanapie szlachetne trunki. Jest to również wygodne miejsce do zorganizowania prezentacji i spotkań biznesowych.

Do dyspozycji udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię (duża lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta indukcyjna z okapem, dwa piekarniki, komplet wyposażenia i garnków)
wraz z kompletem talerzy, sztućców i szkła do wykorzystania, w zależności od wariantu wynajmu, albo przez Państwa kucharza albo przez obsługę zapewnianą przez naszą firmę.

W piwnicy obiektu znajduje się sala fitness oraz pralnia z pralką i suszarką, z której po wcześniejszym uzgodnieniu Goście mogą skorzystać.

W przyziemiu, dostępnym z zewnątrz budynku, znajduje się dedykowane pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego jak narty lub rowery.

Na terenie obiektu dostępny jest szybki przewodowy i bezprzewodowy Internet.